Gebroeders Van Damme   
Passion for Life 
Home Tweedehands Verhuur
 
Info 
Mekaniek
 
   
Adres
 
Nieuwstraat 68
9280 Wieze
Oost-Vlaanderen
Telefoon
 
053/77.52.30
 
 
Fax
 
053/77.93.41
 
 
 

 

 
Showroom
 
  Ma : 08u - 12u & 13u - 18u30
     
  Di : 08u - 12u & 13u - 18u30
     
  Wo : 08u - 12u & 13u - 18u30
     
  Do : 08u - 12u & 13u - 18u30
     
  Vrij : 08u - 12u & 13u - 18u30
     
  Za : 09u - 17u
 
 
Werkplaats
 
  Ma : 08u - 12u & 13u - 18u
     
  Di : 08u - 12u & 13u - 18u
     
  Wo : 08u - 12u & 13u - 18u
     
  Do : 08u - 12u & 13u - 18u
     
  Vrij : 08u - 12u & 13u - 17u
     
  Za : 09u - 13u
 
Gesloten op zon- en feestdagen.
Gesloten op zaterdag tijdens de maanden Juli en Augustus.
 

 

Info
             
  Eric Van Damme Johan Van Damme Els Lambrecht
  Zaakvoerder Zaakvoerder Boekhouding
             
    Eric@renaultwieze.be   Johan@renaultwieze.be   Els@renaultwieze.be
 
             
  Geert Lambrecht Maaike Van Damme Gwendy Van goethem
  Werkplaatsverantwoordelijke Onthaal Onthaal, verhuur
             
    Geert@renaultwieze.be   Maaike@renaultwieze.be   Gwendy@renaultwieze.be
            Verhuur@renaultwieze.be
             
 

 

Online afspraak
Onderhoud,schouwing,elektrische/mechanische problemen,...
 
Afspraak@renaultwieze.be
 
 

 

 
@ Gebroeders Van Damme 2020 © All Rights Reserved. BTW BE.0447.812.970 Privacyverklaring Cookies
  Desktop page - V1.0.3